| DeMentaa a întrebat:

Puteti sa imi dati melodii emo va rog...stiu ca a mai fost odata pusa intrebarea.big grin nu nu-s emo ma bucur de viata si nu mi-am taiat venele am pus intrebarea asta ca sa vad cum suna muzica lorbig grin

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Asta cred că e catalogată ca fiind emo: http://www.youtube.com/watch?v=kORzKKadrII

| costyn162 a răspuns:

Pai asculta Tokio Hotel. Desi muzica lor nu o consider emo, versurile chiar sunt.

| topcat a răspuns:

Nu putem

| dudu_4306 a răspuns:

My chemical romance, Cinema Bizzare. Numa de astea am auzit.

| danutz_8631 a răspuns:

My chemical romance, Cinema bizzare, asculta:disturbed, avril, escape the fate, marilyn manson. Mie-mi place hard-rock, hard-core.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai muzica lor e Rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu fi atenta cauta tokio hotel de la ei a inceput aproape totul sa iti dai stai:http://www.youtube.com/......ttp?/watch asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te fa jy pijete ca morty maty vrei muzyka emo daca nu esti emo

Răspuns utilizator avertizat