| DarkOrbitMoon a întrebat:

Rammstein vine in Romania pe 28 iulie 2013.Va duceti la concert?

12 răspunsuri:
| TheLordofSalem a răspuns:

Aş merge şi eu. Dar nu prea am cu cine. Încerc să conving pe cât mai mulţi. Să văd dacă o să găsesc pe cineva. Partea proastă e că îmi ia o zi să ajung până la Bucureşti. Poate o să reuşesc să fiu prezent. Banii de bilet aproape că i-am adunat.

| MadMan a răspuns:

Jaaaa \m/

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Depinde.Nu știu sigur, mai e până atunci...

| KristalPop a răspuns:

Dacă o să am ocazia să merg în Bucureşti la vară, cel mai probabil da.
N-aş ezita, merită din plin tot show-ul lor.

| introduaicinumele a răspuns:

As merge. dar nu stiu daca la 14 ani ma lasa sa intru.

PS: am toate albumele lor, ii ascult mai in fiecare zi. GERMANIA RULZ big grin

| HermioneLove a răspuns:

Nu dar mi-ar plăcea.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Nu tu te duci?

| DarkOrbitMoon explică (pentru NoLiesJustLove):

Nu stiu, nu am cu cine sa merg, si singura nu ma duc ca nu-mi place.Tu?

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nu

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Daca-mi platesti tu biletu, merg eu.Ca de aici costa drumu mai mult (banuiesc cai in Buc) ca biletu si nu-mi ajung banii happy

| QueenOfSpades a răspuns:

Cred că aş avea cu cine să merg. Sunt vreo două tipe pe site cu care mă înţeleg bine şi care ar vrea să meargă. Să văd.

| Mrrrrr a răspuns:

As merge daca as avea cu cine...Singura de nebuna nu ma ducsad