| logick a întrebat:

Recomandati-mi va rog ceva trupe de punck sau alternativ...in afara de sum 41, rise against..three days grace...green day si blink-182, mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Punk-ul si rock-ul alternativ sunt doua genuri care nu au prea multe in comun. Ce ai enumerat tu acolo e pop-punk si alternativ.
Trupe de alternativ: Sixx AM, The Pretty Reckless, My Chemical Romance, Fall Out Boy, Panic! At The Disco, HIM, Linkin Park, Nickelback, Maroon 5.
Punk (in adevaratul sens al cuvantului): Sex Pistols, Ramones, Misfits, Distillers, The Clash, Casualties, Dead Kennedy, The Exploited.

2 răspunsuri:
| Walve a răspuns:

Sa asculti si garagatze. sunt romani happy