| andreutz a întrebat:

Revin cu misterioasa melodie care nu o mai tin minte. Am gasit un clip relativ foarte apropiat ca si linie melodica cu ce caut eu, dar versurile nu sunt cele originale, exceptand refrenul,,Daniela, Daniela,,. Aici este un link cu,, parodia,, respectiva
http://www.youtube.com/watch?v=lXKDaval9xQ poate se gaseste careva pe aici care sa stie cine canta melodia originala sau macar ceva versuri, ca mai apoi ma descurc eu sa o gasesc. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| PORC3 a răspuns:

Nu exista melodie originala.laughing e doar una facuta la o nunta sau ceva.