| omik a întrebat:

Sal' TPU am si eu o intrebare...voi ce credeti de noua "evolutie" a lui nane credeti ca a "evoluat" sau s-a comercializat? Orce parere aveti spunteti-o si argumentati dc si cum...winking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai..ca un mare fan nane cred ca el a evoluat si ca nu s-a comercializat(ca Puya).El doar incearca sa isi castige painea corect prin cea ce face si MIE mi-se pare corect deoarece orice munca trebuie rasplatita.

| UnOmGanditor a răspuns:

KrocO o spui de parca Puya nu a inceput tot asa...sa fim realisti, Nane e in pana de idea, a dat-o pe comerciala.