| InGERfaraNOr a întrebat:

Sal TPU.Imi puteti spune care sunt melodiile din Pariu cu viata sezonul 2 episoadele 1, 2,3,4?

Răspuns Câştigător
| user777 a răspuns:

Melodiile cantate in episoadele 1, 2, 3, 4 din Pariu cu viata sunt: Dima cu Monica - High, Anca - Come Away With Me, Raluca cu Dima si Ioana - Who Wants to Live Forever, Cora - I Have Nothing, Cora - Listen to your Heart, Rafael - Mambo No. 5, Cristi - Blue Suede Shoes, Lala Band - Don't Worry Be Happy, Ioana cu Cora si Sara - Tell Him, Sara cu Cristi - Could I Have This Kiss Forever, Lala Band - Feeling Good, Dima - Apologize, Ioana cu Sara - Stay, Lala Band - Everybody, Bubu cu Sofia - You Belong With Me.
Sper ca te-am ajutat!