| sergiuthunder a întrebat:

Sall cine stie ce chitara are Codrin Bradea,cemodel este, eu am una acustiac si as dori sa trec la un alt nivel.

Răspuns Câştigător
| sykaTHEoNe a răspuns:

Bc Rich Joey Jordison Warlock

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă vrei sa-ți cumperi o chitară "pentru că are și ăla de pe youtube", nu cred că-i cazul să treci la alt nivel.
Îți iei o chitară care ți se potrivește și pentru nevoile tale, nu pentru că ai văzut la altul și ți-a plăcut. Pe criteriul ăsta îți lua mă-ta jucării când erai mic, dar chitara e cu totul altceva.

| MistretulPufos a răspuns:

Https://youtu.be/IHWITzI8D1g vrei sa zici asta? laughing

| Coquina2 a răspuns:

Am intrat de curiozitate sa vad si eu cine dreacu e Codrin Badea asta, si are un umor de puscarie si niste replici explodate in care un cuvant din doua e "pl".
cand o sa doara doamne prostia?!

| sykaTHEoNe a răspuns:

E 800 $

| sykaTHEoNe a răspuns:

Este si la £439