| dyanahanako a întrebat:

Stie cineva cum ii cheama pe parintii lui Codrin Bradea?

8 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Daca vrei asa tare sa afli, el are fb.Are si o sora. Daca el nu iti raspunde, el are si prieteni.L-ai putea intreba pe echo.Totusi nu cred ca iti va raspunda din prima, dar daca vei pune tu o intrebare, cu singuranta si ceilalti o vor pune, si poate reusesti sa afli

| AlexDFY a răspuns:

Hello32 mai mult ca sigur a mintit, si a inventat aceste nume, cel mai bine e sa il intrebi pe el.

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

De ce ai vrea sa afli?

| dyanahanako explică (pentru AndreasfromMetallicA):

Ca sa ii gasesc cumva adresa si sa ii trimit o scrisoare lui codrin

| Hell032 a răspuns:

Mihaela Bradea, Dumitru Bradea funda?

| dyanahanako explică (pentru Hell032):

Sigur? la initiala tatalui, ii aparea T, pe listele de la bac

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru dyanahanako):

Tu il urmaresti in realitate?

| dyanahanako explică (pentru FatUglyVirgin):

La ce te referi? :/