| madalin307 a întrebat:

Sall, im placea o melodie rap mai de mult si nu mai stiu cum se cheama cred ca o canta codul penal cu o fata in melodie se vb mai mult despre droguri iar fata zicea in refren cv de genul sex, sex, sex... daca stiti cumva care spuneti-mi si mi-e:d

4 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Nu stiu despre ce melodie vorbesti dar eu stiu una de genul asta la refren : http://www.youtube.com/watch?v=4kQMDSw3Aqo

| LeeteukxD a răspuns (pentru xXPsychO983):

Nu are nici o legatura. [fara suparare]

| LeeteukxD a răspuns:

Pai cunosc o melodie de genu astathinking dar este cantata de Guess Who-sex parerea mea. [ si daca este corect happy fundita`.]