| Flavius13 a întrebat:

Sall TPU, as dori sa ma ajutati cu ceva foarte mult, de 2 zile caut o melodie am auzit-o la un baiat in masina, cred ca e manea da nu stiu cine o canta era cv parca "Bem Bem si toata noaptea bem, si daca vreau de 100 de mil. beau" asa ceva si mai canta si o femeie. Va rog ajutati-ma dau funda! Multumesc

3 răspunsuri:
| adinaiuliana a răspuns:

Nicolae Guta- Si daca bem, bem.

| alex8840 a răspuns:

Nu stiu vreo manea sa o cante o femeie si sa fie cum ai zis tu. Stiu doua dar la canta niste barbati. E ori Adi de la Bistrita-Toata noaptea bem, ori Nicolae Guta feat Mr. Juve-Si daca bem, bem. Altele nu stiu...

| Flavius13 explică (pentru alex8840):

Canta si o femeie is sigur... poate era cv remix nu stiu da asa era cum am zis mai sus..nu e nici una din astea 2sad MS mult oricum