| MIrceaGeler23 a întrebat:

Cum se numeste o melodie in care se foloseste cuvantul,, ceaporau" dar de mai multe ori... O canta un baiat.Cine are melodia, Funda!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

House Of Pain - Jump Around
http://www.youtube.com/watch?v=vfblUSCaAQk

| CoquineNoire a răspuns (pentru RoyDupuis):

"ceaporau" rolling on the floor)))) cum dreacu' ai descifrat asa repede?

| MIrceaGeler23 explică (pentru CoquineNoire):

Pare rau rolling on the floor)) de asta am pus in ghilimele rolling on the floor greseala mea

| MIrceaGeler23 explică (pentru RoyDupuis):

Multumesc frumos happy

| MIrceaGeler23 explică (pentru RoyDupuis):

Ba,stai... nu e asta...

| CoquineNoire a răspuns (pentru MIrceaGeler23):

Nu e aia zici? rolling on the floor)) eu m-am gandit ca e manea cand am citit "ceaporau" ala...
invatati bah engleza, ca e usoara si cea mai frumoasa dintre toate...sunteti belea.

| MIrceaGeler23 explică (pentru CoquineNoire):

Stiu engleza, dar doar sa scriu rolling on the floor)