| Rin_Flo_1995_SdDy a întrebat:

doresc sa stiu daca acest system face fata la o nunta obisnuita/o petrecere etc.
vreau sa stiu daca este durabil sa nu incheapa sa se distorsioneze rapin daca nu este bun va rog recomandat-mi voi altele mai bune cu pretul maxim 3500 lei sa faca fata la o nunta
http://www.thomann.de/ro/the_box_pa_252_eco_mkii.htm
ofer funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Care sistem nene? Aia-i o boxa singura!

| Wøodenpints a răspuns:

Aia e doar o singură boxă. Pasivă. Îți mai trebuie cel puțin una la fel, un amplificator și o stație ceva. Și o să poți face nunta într-un hangar de avion.
Stai liniștit, nu o sa înceapă să distorsioneze după un tip. O fac de la început.

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Da, dar daca cumperi 2 bucati. Depinde si de suprafata localului