| ali17 a întrebat:

Sall TPU, stiti la o melodie este o muzica si vocea autorului.Eu nu stiu cum se numeste muzica dar cred ca se numeste trance.Stiti un program ca acel lucru care il foloseste lukone in electronic shymphony.

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Nu stiu daca iti intelege cineva intrebarea, mi-ar placea sa te ajut dar totusi, care e problema?
Da, la o piesa muzicala ai partea vocala si partea instrumentala.
Eu nu prea ascult house, trance, dar din cate stiu( posibil sa ma insel) - trance e fara versuri, e 100% electronic. Vrei un program de mixat? Incearca FLV mixer

1 răspuns: