| Dominicc a întrebat:

Sall

stiti vreun program care sa asculti muzica la calculatorr si sa iti arate sub forma de luminite sau daca stiti cum sunt placile alea cu leduri sau becuri si sunt puse in lini pe o placutza si dupa cum e muzica asa se misca beculetele. mai sus, mai jos, una mai mica, alta mai mare(lini gen ". iIIiIi. I. IIIIi.)

STITI vreun program? sa imi arate pe o fereastra pe monitor la o melodie.

stiu ca sunt programe dar nu le stiu numele.

stiti?

3 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Stiu ce cauti tu, mai demult am cautat si eu ceva asemanator dar era un virus. nu cred ca exista un asemenea program

| Dominicc explică:

Nu media pleyer.
sunt cunoscator de programe dar stiu ce vreau.

exista si prog din asta dar nu ii stiu numele.

off

| e m i l y a răspuns:

Windows media player?