| va2311paa a întrebat:

Vreau sa imi dati cele mai misto melodii 2013 care sa fie manele pop si dubstep...Cel mai bun raspuns funda+vot!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Manele?
Serios, esti cumva cocalar.
Peace ♥

| va2311paa explică (pentru OnuOnulică):

Lol sti ce e aia un cocalar? Daca nu sti iti zic eu un cocalar e cel care umbla cu bijuterii din aur lanturii mari din aur la gat nu cel care asculta manele.Adica mai pe scurt toata Romania e cocalara nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru va2311paa):

Si in felul asta, cocalarul isi exprima gustul pentru kitsch. Manelele sunt cel mai mare kitsch posibil.
Nu toata Romania ''e cocalara'', pentru ca nu toata Romania asculta manele.

| va2311paa explică (pentru anonim_4396):

Bun nu toata Romania dar majoritatea ascult majoritatea insemnand 80%