| crystian98 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un sistem audio, dar sa fie de petreceri deoarece stau la tara si vreau sa duduie aproape in toata curtea. Bugetul este de 500 euro.

4 răspunsuri:
| andreiboy11 a răspuns:

Cea mai buna alegere ar fi un sistem Pioneer sau SONY si nici nu costa mult.

| crystian98 explică (pentru andreiboy11):

Gata m-am gandit si am facut comanda:http://www.senia.ro/b812neo-boxa-activa-behringer-20596-3

| andreiboy11 a răspuns (pentru crystian98):

Foarte buna alegere.BRAVO! E foarte bun fiindca are magnet Neodym, 127 db ceea ce e destul.Frecventa ar fi putut fi mai buna, undeva la 22-24000 dar e foarte bun si asa.