| Am Muzica In vene a întrebat:

Sallz...As vrea sa stiu daca exista vreun program sau ceva cu care as putea despartii negativul de restul piesei.adica sa raman doar cu negativul, daca DA care ar fi acest program? Ajutati-ma va rog caci am mare nevoie de niste negative.Multumesc! Funda pentru cel mai bun raspuns.Pace

Răspuns Câştigător
| raluioana a răspuns:

Pai ar fi un program audacity care scoate vocile de pe fundal astfel incat sa ramana doar negativul. sper ca te-am ajutat.peace happy

1 răspuns:
| Am Muzica In vene explică:

Ms mult omule...