| AurelB a întrebat:

Salujt TPU am in spate la pc 3 iesiri audio, la cea din mijloc verde am un casetofon si la alta am castile, in casetofon mi se aude tot, dar la casti doar in winamp, pe youtube si altele nu se aude.ce pot face sa se auda si la casti? am driver audio realtek HD audio 5, 1. funda

Răspuns Câştigător
| Dany127 a răspuns:

In mod normal in mufa verde se baga castile, si ce culoare are mufa in care ai bagat castile?

| AurelB explică (pentru Dany127):

Albastra

| Dany127 a răspuns (pentru AurelB):

AI incercat sa schimbi mufele intre ele. Adica bagi casetofonul in mufa albastra si castile in cea verde? Poate asa merge.

| AurelB explică (pentru Dany127):

Daca le schimb se aude tot in casti si nu se aude in casetofon...as vrea sa se auda in aman2.

| Dany127 a răspuns (pentru AurelB):

Ce windows ai?

5 răspunsuri:
| Dany127 a răspuns:

Multumesc de funda. happy