| GabrielaK a întrebat:

Salut ajutati-ma va rog cu o denumire de piesa am doar inregistrarea audio am auzi-t-o acesta la discoteca si ma rupe tare dar nu stiu denumirea ascult doar acesta iregistrare si nu-mi dau seama cum se cheama http://www.youtube.com/watch?v=Z2G-Ek9NyrI&list=HL137138 9343&feature=mh_lolz?

1 răspuns:
| William a răspuns:

Nu se aude bine pe net. Daca mi-ai da inregistrarea pe mess sau prin e-mail sa o ascult poate as reusi sa o gasesc. Daca melodia aia nu este in engleza nu imi mai trimite nimic.