| Iønutt a întrebat:

Am 13 ani și curând m.am apucat de rapp. Deja mi.am compus o piesa,am și negativ la ea, dar când ma înregistrez mi se pare ca nu suna chiar asa de bine cum aud eu atunci când cant. Și as avea mai multe întrebări :
1. Poate atunci când cant doar mi se pare ca ma aud bine? Sau poate fi microfonul telefonului de vina?
2. Pentru mine piesa mi se pare geniala, dar oare sunt prea mic sa încep sa fac versuri?
Fundaa

Răspuns Câştigător
| AmeliaxXx a răspuns:

1.Cu siguranta microfonul e de vina si 2.Nu esti prea mic, e bine ca daca te tii serios de chestia asta castigi multa experienta incepand de acum.

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Dacă tot te-ai apucat poate ar fi bine să înveți și cum se scrie - rap, cu un singur "p".

E normal ca înregistrând cu telefonul calitatea să lase de dorit, rapperii își înregistrează piesele cu echipament serios.

Se spune "mie piesa mi se pare", nu "pentru mine piesa mi se pare". Nu există o vârstă pentru asta după cum bine știi, dar vrei să te lauzi.