| RinSo a întrebat:

Am ascultat un mix foarte tare ceva cu : Bobo, bobo....nu m-ai imi aduc aminte... aveti idee cum se numeste?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeei... iti raspund cam tarziu.
Poate e asta: Yellow Claw & Yung Felix - Dancefloor Champion.
https://www.youtube.com/watch?v=o9NIEy6ZLqc

| RinSo explică (pentru anonim_4396):

Hei..scuze nu e asta.....am gasit-o ieri Fly Project-So High...dar cu ocazia asta am m-ai gasit o piesa care imi place..Mersi! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere... ma bucur ca ai gasit-o si ca iti place si piesa la care m-am gandit eu. Auditie placuta!