| Mihai0eu a întrebat:

Salut am fost ieri la munte si pe partie am auzit o melodie care mi-a placut foarte mult dar nu dau de ea.
Artistul cred ca era Dan Balan sau avea vocea asemanatoare cu a lui iar melodia era ceva in genu "Despre tine cant partea a 2-a "
Ma ajuta cineva sa gasesc melodia?
Multumesc

3 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Zi niste versuri.

| Iasyxd a răspuns:

Trebuie sa dai indicii despre versuri. De exemplu ce versuri ai tinut tu minte, macar cateva cuvinte pentru ca putea cauta pe google.

| Mihai0eu explică (pentru Iasyxd):

Stiu, daca aveam versuri cautam singurel pe google dar din pacate nu-mi amintesc.