| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

Salut.am o melodie dar nu ii stiu numele.cum fac sa i aflu numele?

3 răspunsuri:
| HCR1 a răspuns:

Incearca sa scrii pe youtube. inceput din refren sau inceput de piesa sau ce ti s-a parut ca iese in evidenta si poate o gasesti. sau poti scrie aici pe TUP si poate cineva o stie... sau daca ai iphon este un program care recunoaste piesele. incearca bafta

| badboybitter a răspuns:

Mai simplu... e un program Shazam pe android care iti recunoaste piesa si iti zice si numele.

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru badboybitter):

Am incercat aplicatia shazam, merge, recunoaste toate melodiile dar pe cea pe care o caut eu nu o recunoaste sad mentionez ca e pe mono piesa