| Miller_Mike_1996 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Caut o melodie de vreo 3 saptamani si n-o gasesc. Am auzit-o in club, la dubstep, desi nu este dubstep, sau are influente. Este in spaniola, sau ceva limba latina si singurele versuri pe care mi le aduc aminte si nici nu stiu cum se scriu sunt "Eu seu me a paraseu" si "Eu seu me morto" sau ceva de genu. E ceva mai funky melodia, cu un ritm alert, saltaret... Sper sa stici careva din voi. Dau funda, normal. happy

Răspuns Câştigător
| marriius a răspuns:

Asta este originalul:
http://www.youtube.com/watch?v=mBtCJn6Wf9Q

| Miller_Mike_1996 explică (pentru marriius):

Multumesc mult. Apreciez. Nu, nu am ascultat un mix, dar are influente. Si na, eram in club... ***. =]
Ce sa mai stiu exact cum suna.

| Miller_Mike_1996 explică (pentru marriius):

Da, asta este. Multumesc mult. Si da, este originalul, si este drum'n'bass pe background. big grin

| marriius a răspuns (pentru Miller_Mike_1996):

Nu ai pentru ce, acum mi-am adus eu aminte de o melodie asemanatoare si nu o gasesc :-)))

| marriius a răspuns (pentru Miller_Mike_1996):

Daca imi aduc aminte iti dau link si cu aia

7 răspunsuri:
| marriius a răspuns:

Poate totusi ai ascultat un mix

| marriius a răspuns:

Kaleidoscópio - Você Me Apareceu