| niku12310 a întrebat:

Salut.am vazut azi o melodie la TV ...si nu stiu cum se numeste :

Era un negru(melodia hip/hop)
Avea un instrumental smecher rau de tot. urca si scadea tonul sonalitatii super tare.
Refrenul era ceva de genul : Just give it up sunetul ala misto My nu-stiu-ce on fire sau fara on
A fost la music channel pe la 21:40...
Intr-unul din momentele videoclipului aparea tipul ala cu o gluga pe cap si cu mai multe "clone" de ale lui in jurul unui fel de portal.

va rog daca puteti sa va dati seama ce melodie era sa imi spuneti...sau daca credeti ca o stiti lasati linkul

2 răspunsuri:
| OwlMyGod a răspuns:

Asta e categorie "RELIGIE"
"Muzica" e o treapta mai sus happy
Cred ca te referi la "Put it down on me"
de 50 Cent...
Nu sunt sigura

| niku12310 explică:

Imi cer scuze... apasasem pe muzica sunt 100% nu stiu de de a pus-o aici...
nu este put it down on me XD