| Florin_Florin_1993 a întrebat:

Salut am vrut sa fac ca un fel de joc de lumini dupa bass la un sistem genius 5.1 am legat niste leduri in paralel la difuzor si se aprinde dupa bass exista vreun risc sa ard sistemul sau merge asa?

multumesc
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Buna, nu cred ca se poate arde sistemul, eventual se ard ledurile la volum prea ridicat. Am facut si eu chestii dinalea si nu s-a ars sistemul.

| Florin_Florin_1993 explică (pentru SoulReaver):

Am calculat puterea ledurilor si a sistemului si i-am dat la maxim l-am lasat asa putin timp si nu s-a ars nici un led...

| SoulReaver a răspuns (pentru Florin_Florin_1993):

E ok atunci eu foloseam putine poate de aia se ardeau