| Andreiy272 a întrebat:

Salut, as vrea sa simt bass ul si muzica tare la accelasi nivel,pentru ca simt ca nu am bass si melodiile se aud si mai incet,folosesc niste casti cu fir de la JBL,la inceput se auzea bine, dar as vrea sa simt mai tare bassul si muzica. Am un Xiaomi redmi note 12 pro 5g, cineva daca poate sa imi recomande un equilizator pentru cerintele de mai sus. Sau o app

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Degeaba sincer, pentru că dacă căștile nu duc, poți să iei iei tu orice aplicație, că ori nu o să se audă cum vrei, ori le strici..recomand să îți iei niste căști on ear cu sunet adaptiv( tot JBL sau Bose recomand).