| CharlieScene24 a întrebat:

Salut.Care asculta Hollywood Undead happy?

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Imi plac doar cateva melodii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac.

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu-mi plac deloc.

| Lady21 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

A zis cine asculta fraiere!

| Lady21 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Cea mai tare trupa EVER!

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Lady21):

E pe dracu. Sunt praf.

| Decrepit a răspuns:

Ascult,ascult! Chiar as putea sa-i enumar printre trupele mele preferate, mai ales pe albumul cu Danny.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Am ascultat Young de la ei. Si urechile mele au avut orgasm.

| NadiaHeitz a răspuns (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Da ia tradu-o și vezi ce iese.

| Tєσ a răspuns:

Hai acu' nu va enervati ca **** ca au insultat unii trupa -_-
Fiecare are gustul lui la muzica si fiecare are parerile lor, indiferent ca sunt pro sau contra. Voua nu va place cand cineva va insulta muzica dar voi o insultati pe a lor. Si mie mi-a fost insultata muzica (in special Hollywood Undead) si nu faceam ca voi straight face Si credeti-ma, voi nu rezistati la 6 ani de insulte rolling eyes

| NadiaHeitz a răspuns:

E trupa mea preferată?

| NadiaHeitz a răspuns:

Euuu! E trupa mea favorită, îi ascult dintr-a patra! Sunt superbi! Nu întâlnești zilnic așa expresii frumoase ca în melodiile lor. Și am fost insultată foarte mult că ascult muzică de la,, homosexuali depresivi". Dar nu pot renunța la ei.