| QuasarNT a întrebat:

Caut de mai mult timp o melodie rap/hip hop care am ascultat-o in club in maxx. Are refrenul cam asa: Let`s get this party started oh ooo, oh oo

O canta unul care are vocea gen DMX, parca refrenul este cantat de un grup, nu de o singura persoana.

Este mai veche melodia, nu e noua... dar vreau neaparat sa aflu cum se numeste.

Multumesc frumos si sper sa ma ajute cineva. Salut

4 răspunsuri:
| bebedin17 a răspuns:

E asta cumvaa? http://youtu.be/O3GhaCJ6s_4 sper ca am fost de ajutor

| cristimetallica a răspuns (pentru bebedin17):

Daaa, asta era melodia de care zicea si el cred. Si eu, de cand o caut... Esti cel/cea mai tare!

| Maftei_Ionut-Gigel_1994 a răspuns (pentru bebedin17):

Te iubesc pentru răspunsul ăsta. Am scris pe google let's get this party started "oooo oooo"? și rezultatele m-au adus aici... Primul răspuns văzut, al tău. ❤️❤️❤️

| TipaDePePlaja a răspuns:

Let's get it started black eyed peas