| Aneke a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre Andy Biersak(Sixx)?

3 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Sinceră să fiu, nu-mi place cum cântă şi nu-mi place nici trupa lui, dar recunosc că e incredibil dă sexy.

| AceOfSpades a răspuns:

Mă, eu una îi ador vocea. Dar nu îmi place cum a ajuns, s-a tuns ca naiba, de ce ar face asta? Şi BVB s-au schimbat, au renunţat la machiaj din câte văd acum, dar Andy s-a schimbat foarte mult. D:

| SunSetNow a răspuns:

Buna.Mie una imi place foarte mult trupa Black Veil Brides.Iar despre Andy cred ca este foarte dragut chiar daca e emo happy asta il face sa fie mai special. Asta e parerea mea.