| 00Openminded00 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andy Sixx?

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Arata bine si imi place cum canta

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Un emococalar infect care se crede rocker.

| Love_Magdi_1994 a răspuns (pentru TeoPT):

Du-te ba si nu minti cocalar esti tu si chiar este rocker da ca tot vrei sa sti....si daca tot vrei sa stii nu este emo si este votat pentru HOTTIEST MAN daca stii ce-i asta

| TeoPT a răspuns (pentru Love_Magdi_1994):

Și ce îmi pasă că e votat pentru nu știu ce concurs de căcat? Mie tot un cocalar emo îmi pare.

| MissNO a răspuns (pentru TeoPT):

rolling on the floor.
I-auzi, cel mai hot tip? Ce incompetenti l-au propus sa fie votat? Mie imi pare doar un maimutoi emo care vrea sa para heavy. Oribil.
Ce distrusa e Magdi asta, nici nu stie sa scrie si are si tupeul sa te faca cocalar, cu toate ca nu te cunoaste. Eu te stiu si esti un tip super. Nu o baga in seama pe infecta asta.

| TeoPT a răspuns (pentru MissNO):

Mersi pentru apreciere big grin îți dai seama că tipa aia vorbește singură, dacă mai vorbește laughing

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

E cel mai cool cantaret:X!