| SmokeyWeeD a întrebat:

Ceva simplu si usor cine imi spune cei mai multi rapperi romani are funda, daca nu sunt romani nu se pune! mz bft

Ex :
Omu gnom
smokey
nimeni altu
guess who
spike
grasu
kepa
alan
etc
repperi vechi din Romania noi tot ce aveti romani sa fie laughing

5 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

DOC, Deliric 1, Dragonu' AK47, El Nino, Chimie, Aforic, Subsemnatu', Samurai, Junk, Cheloo, Uzzi, Arssura, Tudor Sisu, Bitza, Ombladon, Cedry2k, Deceneu, Raku, Spike, Rashid, Mario, Tatae, Markone, Abiotic, ADN, Sub7, Sagace, Stres, Racla, K-gula, Nwanda, Armada, Vexxatu'Vexx, Bibanu, Carbon, Nimeni Altu, Bean, Vlad Dobrescu, Alan, Kepa, Stripes, Zale, Manyah, Fabio X, Kazi Ploae, Omu Gnom, Zhao, Reckaze, Mitza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cedry2k, Dragonu AK47, Chimie, Deliric, Praetor, Jhivago, Vlad Dobrescu, Doc, Aforic, CenzuraH, Sisu, Bitza, Serafim, Cabron, Carbon, El Nino, Mr Levy, Pacha Man, Raku, Alan, Kepa, Rimaru, Shoby, Subsemnatu, Zmili, A.D.N., Butch, Brugner, Parazitii(Ombladon si Cheloo), Bug mafia(Tataee, Uzzi si Caddy), Mario, Bibanu Mixxl, Puya, C.I.A, Yolo, 2012, Skizzo Skillz, Guess Who, Spike, Tranda, Maximilian, Grasu XXL, Nane, Vescan, Doddy, Sub7, Nwanda, Axes, Underman, Samurai, Junk, Lian, 1Q Shapro, Nwanda, Mitza, Bitza, MarkOne, Kazi Ploae, frateleNORD, C-nyk, Exile, Mistic, Criss Blaziny, KaTaNa, Nimeni Altu', Raku, Flou Rege, Norzeatic, Omu' Gnom, Deceneu, Stress, Connect-R, Don Baxter, Lukone, Karie, K-gula, Arssura, Bullet.

Răspuns utilizator avertizat
| PerianuPaula99 a răspuns:

DOC, Deliric, Cheloo
Uzzi
Tatae
Caddylac
Ombladon
Mark1
Bitza
6ase6ase
Tutor Sisu
Puya
Arssura
Raku
GuessWho
Zekko
Spike
Griffo
Sharky
Shobby
Cabron
Baxter
Mr. Juice
Il-egal
Sapro
Cedry2k
Phila
Rashid
Byga
Aliosha
Dinte
Rimaru'
Clonatu
Villy
Mario
Tase,Deceneu
Piele, Os, Mario, Tatae, Markone, Abiotic, Manyah, Fabio X, Kazi Ploae, Omu Gnom, Zhao