| AlexRAC a întrebat:

Cum scap de reclama asta care-mi apare de o zi pe YT?
poza- http://s8.postimg.org/4o07aeudx/sasa.jpg

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite cum faci ->
1.STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

2.STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).

3.Instaleaza ADBLOCK PLUS - EXTENSIE ANTI-RECLAME
Pentru Mozilla Firefox foloseste add-ons-ul Adblock Plus de aici
https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/adblock-plus/

Ai terminat.

| AlexRAC explică (pentru neluL):

Multumesc, mi-a fost de folos in special ultimul punct!

| neluL a răspuns (pentru AlexRAC):

Cu placere! bye, bye wave

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

In primul rand vezi ce pluginuri ai. in mod normal nu are de ce sa iti apara asa ceva pe youtube. never ever.

au un plugin sau program care iti baga reclame

| AlexRAC explică (pentru Danzell):

A tinut doar doua zile thinking s-a instalat ceva cred deoarece numai raspunde mozila si imi scria ceva de un script care nu functioneaza. oricum am rezolvat, mc.