| ALuNeLL a întrebat:

Salut! De ce o mare parte din albumul "Virgula" de la Alternosfera nu se mai gaseste nicaieri? Au fost niste clipuri cu melodiile din album incarcate pe Youtube la un moment dat dar baietii si-au cerut drepturile de autor si au fost date jos iar de atunci am ramas cu amar in suflet si altundeva nu le mai gasesc. Daca aveti un link ceva de descarcat albumul full as fi foarte bucuros. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| ALuNeLL explică (pentru Hyperion7):

Astea sunt zilnic pe repeat laughing
Erau toate melodiile din album pe un cont de Youtube neoficial dar nu le mai gasesc din pacate probabil si-au luat copyright si ma gandeam ca se pot gasi in alta parte
Pacat pentru ca erau prea bune, loveau tare la angina XDD

| Hyperion7 a răspuns (pentru ALuNeLL):

Ah,știu ce zici, din păcate le-am căutat și ras căutat și nimic sad