| lunarwolf a întrebat:

Salut.
E destul de des pe MTV o melodie cu un grăsunel indian sau hawaiian care cântă la mandolină sau la chitară. Îl arată pe plajă, în diferite ipostaze...

Știți cumva cum se numește? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| escroaca a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I over the rainbow

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Israel Kamakawiwo'ole-Somewhere over the rainbow

P.S: Canta la ukulelewinking

| Bogdanux a răspuns:

Melodia se numeste Over the Rainbow.Tu te referi la versiunea cantata de Israel Kamakawiwoʻole.Mai sunt cantareti care au interpretat aceeasi piesa.Detalii gasesti aici:

http://en.wikipedia.org/......he_Rainbow

| lunarwolf explică:

Scuzaaaaați,dar am dat fundă primului. Deși escroaca a cerșit și nu-mi prea place. big grin

Thanks all, anyway! ^^

| escroaca a răspuns:

Dai si ttu o funda?

| escroaca a răspuns:

Pai thinking ma asteptam sa dai de la bun inceput cand ai vazut raspunsul. Xcum am zis asa de chestie.doar te-am rugat sa imi dai fundita[ nu am cersit], nu te-am obligat sa-mi dai.rolling eyes
puteai sa dai urmatoruluiwinking

| Alexabn a răspuns:

Israel Kamakawiwo'ole sau Iz, melodia se cheama "Over the rainbow"