| Florin1616 a întrebat:

Era o melodie veche cu un clip in care erau doua tipe care se bateau intr-un ring de box si erau imbracate in costum de baie. Melodia era una ritmata si s-ar putea sa fie romaneasca.

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Pff îți mai amintești măcar o parte dintr-un vers sau un cuvânt? big grin

| Florin1616 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Din pacate nu, imi amintesc doar clipul descris si versurile probabil erau in spaniola sau engleza..Ma gandesc ca ar fi putut fi sters clipul de pe Youtube dar stiu ca era o melodie destul de cunoscuta cam prin 2010-2011 si era difuzata la tv si radio