| Raducanu12345 a întrebat:

exista vreo modalitate de a imi forma vocea pentru cantat? Inafara de cursuri de canto? Multumesc happy

1 răspuns:
| WhiteChocolate a răspuns:

Pai,in primul rand depinde daca ai talent la cantat. daca ai ceva voce si vrei sa ti-o formezi,dar nu vrei sa mergi la canto,incearca sa faci vocalize zilnic, ca sa nu ragusesti sau sa canti diferite melodii preferate, pana iti place cum se aude vocea ta.Incearca,totusi,sa iei lectii de canto.macar de pe youtube.:d