| ZOZOKid a întrebat:

Imi puteti recomanda niste trupe de muzica in genul lui Evanescence, Within Temptation, Nightwish?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Despre symphonic metal/symphonic rock discuti tu aici. Epica,Therion,Sirenia, Avantasia, Sonata Arctica, Apocalyptica, Tiarra canta chestii asemanatoare.

9 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Tarja Turunen (fosta solistă Nightwish), Flyleaf, Epica, Guano Apes, Bjork, Guns N Roses, Lacuna Coil. Mie astea îmi plac pe lângă cele enumerate de tine. Sunt o mare fană Evanescence, am tot ce se poate cu ei, știu totul despre Amy Lee. Sunt obsedată! big grin

| 9dianaa a răspuns:

Buna! :*
Rammstein, Guns N Roses,Marilyn Manson,Tarja Turunen,Iron Maiden,Slipknot,Trooper,AC/DC,Negura Bunget,Paramore,Iris,Linkin Park,Bon Jovi,Scorpions,Phoenix,Children Of Bodom,HIM,Ozzy Osbourne,Placebo, Cargo, Nirvana, Bullet for My Valentine, 30 Seconds to Mars,Muse,Green Day,Queen,Nickelback,Disturbed,Skillet,Immortal, Tokio Hotel,Beatles,Depeche Mode,Adam Lambert, System of a Down, Red Hot Chili Peppers, Apocalyptica, Black Veil Brides, cam astea imi vin acum in minte! sper sa-ti placa. Te pup :*!

| Wøodenpints a răspuns:

Dark Moor, Apocalyptica, Therion...

| SuciuFlo a răspuns:

Tie iti trebuie muzica rock si tu nici nai par la puta...of of

| ZOZOKid explică (pentru SuciuFlo):

Daca tot voiai sa pari matur si interesant, putea macar sa intri pe profilul meu si sa vezi care este varsta mea reala. Asa, te-ai facut singur de tot rasul. In al doilea rand, daca o persoana de varsta mai mica vrea sa asculte rock, nu ar trebui descurajata, pentru ca rock-ul este cam singurul gen de muzica buna care a mai ramas in ziua de azi.

| SuciuFlo a răspuns (pentru ZOZOKid):

Nu-mi vb mie de varstahappy ok?

| Laura a răspuns (pentru SuciuFlo):

Fără supărare, ești idiot. Păcat de poza cu Roșu.

| SuciuFlo a răspuns (pentru Laura):

laughing waw stiti vorbi uratlaughing si pun ce poza vreau
phbbbbt

| Deliric95115 a răspuns:

BvB - Fallen Angels