| NebunieLaSecunda a întrebat:

Salut o foarte mare rugaminte am la voi si raman dator, vorbim pe mess despre asta... Vreau negativu la o piesa! care le are cu asa ceva, sau care stie programe FREE sau care stie unde pot face negativu la o piesa... un raspuns pls! raman dator vandut! pe viata!

3 răspunsuri:
| NebunieLaSecunda explică:

Mersi fain de tot. dau add acum :X

| pitbull60 a răspuns:

Salut! spune te rog despre ce melodie e vorba si vreau sa stii ca atunci cand incerci sa inlaturi vocea dintr-o melodie calitatea audio se pierde.in fine ma intereseaza numele melodiei.

| pitbull60 a răspuns:

Chirvasaiulian id-ul meu da add si spune-mi ce anume doresti