| erdasian a întrebat:

Salut prieteni buni am si eu o intrebare intrebatoare.
As dori si eu sa stiu cum naiba sa gasesc de munca asa ca solist vocal in Constanta. Nu le am cu instrumentele dar am o voce destul de buna. Problema e ca nu stiu cum sa incep si de unde.
Care ma ajuta ii dau o bere virtuala.

6 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Depinde ce vrei sa canti, eu uneori luam barurile de rock la rand si incepeam sa ma bag cu alti in seama, poate-poate dau de unu care stie canta la vreun instrument, gaseam...insa greu sa vrea sa cante ce vreau eu laughing
ce vrei sa canti?

| erdasian explică (pentru RockNbeer):

Pana mea m-as baga pe rock. Stii vreun instrument ceva? Poate face o colaborare.winking

| RockNbeer a răspuns (pentru erdasian):

Canta la chitara de vreo 4/5 ani,electrica, acustica, clasica, bass, cam tot ce are corzi laughing

| erdasian explică (pentru RockNbeer):

Pe bune. Pai de unde esti? Poate ne intalnim.

| RockNbeer a răspuns (pentru erdasian):

Iti trimit mesaj pe privat...

| erdasian explică (pentru RockNbeer):

Trimite pe erdal_big@yahoo.com