| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut! Recent m-am apucat de anime-ul Hunter x Hunter,iar pentru cine stie,cand apare magicianul ala Hisoka si "se lupta cu cineva",pun o melodie cantata la chitara. Imi place mult, dar nu stiu cum se numeste. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Am inceput sa ascult si eu din plictiseala (unele melodii sunt tare dragute). Si una de chitara apare la min 14. O fi asta cea pe care o cauti? https://youtu.be/UlWpQZl96FQ?t=860

| Animeforlifee9921 explică (pentru dullcat):

Da,asta e cea pe care o cautam. Mersi!

| dullcat a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Cu placere.

Multumesc si eu pentru funda.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi pe aici (pui sa ruleze un playlist in fundal in timp ce faci altceva si sigur dai peste acea melodie)
https://www.youtube.com/......s?/results

| mionix00 a răspuns:

Google spune: The song is "JUST AWAKE" from "FEAR, and Loathing in Las Vegas".
Ia vezi, asta e?

| Animeforlifee9921 explică (pentru mionix00):

Din pacate nu asta e, dar multumesc oricum, o cautam sincer si pe asta