| dyanahanako a întrebat:

stie cineva o melodie in spaniola sau portugheza, nu mai stiu exact, care are niste versuri de genul „yo voi deliberar" sau „qui senso eliberar". am auzit-o o singura data acum ceva vreme, dar nu e asa de populara... cred ca o canta niste artisti romani, un barbat si o femeie. aleg raspuns castigator.

1 răspuns:
| Luiz_David_1905 a răspuns:

In portugheza si in spaniola nu stiu multe melodoii o fi balada boa -gustavo lima sau bara bara de -michel telo