| Diana14b a întrebat:

Sunt începătoare și aș vrea să invat niste melodii la chitara dar nu știu cum să îmi dau seama de bătaie. M-am gândit să învăț melodia Greșesc de la Antonia dar nu știu bătaia. Mă poate ajuta cineva, va rog? Sau daca aveți alte sugestii de melodii și cu bataie sa îmi spuneți va rog!

1 răspuns:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Iti recomand 2 melodii destul de usoare Diana. Cauta Stand by me si Good riddance.
Apropo de Antonia uite ceva care ti-ar putea fi de folos. https://www.youtube.com/watch?v=crre4LS-QpM