| mada_4135 a întrebat:

sunt noua pe aici. vreau sa va spun ca imi place foarte mult sa ascult muzica, asa ca va rog sa-mi spuneti niste melodii de dragoste pe care le ascultati voi! multumec

8 răspunsuri:
| VladyCristian a răspuns:

JustUs - One Life, One Love

JustUs - Doi copii

daca vrei iti pot trimite eu ceva piese >>> add >> vlad_todoran93

| ellenutzza a răspuns:

Hope-who am I to say, a fine frenzy-near to you, a fine frenzy-almost lover, nickelblack-far away, avril lavigne-i will be, death cab for cutie-meet me on the equinox, evanescence-anywhere, evanescence-my immortal, evanescence(amy lee feat. seather)-broken, kelly clarkson-behind these hazel eyes, 3 doors down- here without you si...cam atat. mai stiu dar nu imi vin acum in minte. sper ca te-am ajutat te pup:*

| Minty a răspuns:

Queen-love of my life
right here waiting for you
solo-iubire de golan
bullet- abravia
bullet-a fost odata
simona nae-coji de portocale
anemona mihailescu-noapte pe covor

si nu mai am idei...

| nathalie a răspuns:

Eu acum ascult Down de la Jay sean feat Lil Waynehappy
mai revin si cu alte melodii... ce gen de muzica iti place sa stiu ce melodie sa iti zicbig grin

| Dediii. a răspuns:

Guns n'Roses- Don't Cry

Nu e chiar de dragoste, complicat de explicat. Ascult'o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult "You are not alone", "Speechless" si toate melodiile lui Michael Jackson!

| schwarzgirl a răspuns:

Mariah carey-without you, shania twain-you're still the one, shakira-si tu no vuelves, shakira-la pared, shakira-no, nelly furtado-all good things, Backstreet Boys - Incomplete, Guns N Roses - Don't cry, backstreet boys-never gone, Evanescence - my immortal, iris-baby, Mariah Carey - And you don't remember, Mariah Carey - Can't let go, leona lewis-my hands, taxi-mi-e dor si doare, taxi-te vad in toate femeile