| anonim_4396 a întrebat:

aici puteti posta o melodie care nu stiti cum se numeste sau artistul iar eu va voi ajuta.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si dupa videoclip?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit apicatia care recunoaste melodii "shazam" nu exista nicio melodie ca asta, artistul e anonim, cred ca cel care a publicat videoul a cantat ce a cantat

| Clarity a răspuns:

She didn't know it was there till the day that it she broken in pieces but she had no fier she know she will find it, ii din hart of dixie, episodu 18 la minutu 38. 16, asta o fost tot ce am putut sa pricep din melodie.

| anonim_4396 explică (pentru Clarity):

Degeaba spui versurile, eu am nevoie de sunet

| Clarity a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-l gasesc pe youtube, nu am altfel cum sad ..thanks anyway