| Hinnata a întrebat:

.. am nevoie de ajutorul vostru!
Am auzit astazi o melodie... nu imi mai aduc bine aminte cum e.
Cred ca refrenul era ceva de genul One, two, three si se tot repeta, dar nu e melodia de la Britney Spears!
Nu stiti cumva cum se numeste melodia?

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sia-Chandelier cumva?

https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM

6 răspunsuri:
| Hinnata explică (pentru ParadoxRO):

Nu am spus ca asa se numeste si doar ca are aceste versuri! Si e o melodie noua. Mersii oricum big grin!

| Alexandra2220 a răspuns:

Cred ca e o melodie One Direction.

| Alexandra2220 a răspuns:

One Direction-Best Song Ever cred ca e. Zice "one, two, three!" dar vezi ca la inceputul melodiei pare ca o reclama dar da la minutul 2:30 ca de atunci incepe melodia. Sper ca te-am ajutat! happy