| OpenYourMindBeforeYourMouth a întrebat:

Am o intrebare, de ce toata lumea uraste nu-metalul, si spune ca nu este metal. Pe mine m-a ajutat nu-metalul sa ajung sa ascult (death,black, etc...).

Ce credeti? Nu-metalul nu este metal? Credeti ca chestiile acestea spuse de oamenii sunt adevarate?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Suni ca un indoctrinat.

In primul rand asculti ce vrea **** ta.
Nu iti pasa de lume.Dar au dreptul sa te critice pentru ce asculti.La fel cum tu ai dreptul sa nu te intereseze de parerea lor.

Nu am concepte de "metal adevarat". Suna a metal, e metal, nu exista true sau false.Numai niste poseri nenorociti catalogheaza genul asta de muzica asa.

Mie nu-mi place nu-metalul.Nu-l suport.Ascult numai Korn, Slipknot si Stone Sour din el. Orice altceva din aceasta sfera sunt niste porcarii gretoase pentru adolescenti suparati.Iar asta este strict parerea mea.

| OpenYourMindBeforeYourMouth explică (pentru Deaad):

Multumesc de raspuns, uite funda, si si mie imi place doar korn si slipknot. in rest doar melo death, black sau groove metal.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

De ce spui toata lumea? Tu il urasti? happy Fiecare asculta ceea ce ii place, nu`ti mai bate gandul cu ce spune lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultă ce vrei și nu te mai lua după toată lumea.
Tot mai mulți se cred elite și în măsură să comenteze dacă cineva ascultă și altceva decât trupele care au introdus un gen sau ascultă alte genuri decât cele pe care le agreează ei.