| Polinco a întrebat:

Am o nelamurire. Michael Jackson este fata sau baiat?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Michael Jackson ERA baiat. Nu si-a dorit niciodata sa ajunga fata. Toate operatiile estetice nereusite au fost urmate cu unicul scop de a ajunge de culoare alba (el fiind negru).

| Polinco explică (pentru Lostlyric):

Dupa nume mi-am dat seama ca era baiat, dar dupa aspectul fizic arata ca o fata.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Polinco):

Si eu ma intreb daca baietii din Romania is baieti sau fete dupa cum se imbraca.

5 răspunsuri:
| nelyjoly a răspuns:

Nu mai este.

| AnnnneeeeTPU a răspuns:

Michael Jackson era baiat. ( poti sa iti dai seama si dupa nume )