| ğözde a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! As dori sa stiu cine canta o melodie din grupa Urban. de fapt este un om mare negru, intr-un costum roz si pe langa el mai canta cineva care este in pijama si numele negrului mi se pare ca e Micke nu stiu cum, si. cam atat stiu, va rog ajutati-ma, adica, chiar imi place acea melodie si nu stiu cum sa o gasesc. as mai dori sa-mi spune-ti si cum se numeste. Dau funda rapida sadsadcrying!

Răspuns Câştigător
| PionInJoculVietii a răspuns:

Piesa se numeste Thrift shop si e cantata de Macklamore feat Wanz

| ğözde explică (pentru PionInJoculVietii):

Asta e, maa! :* Mersii multt!

1 răspuns: