| gabrielos92 a întrebat:

am si eu o problema. Mi-am schimabt corzile la chitara si ma rog eu sunt cam incepator, si vreau sa invat o melodie si nu suna la fel si nu pot, suna oribil, cred ca falseaza...Cum sa o fac sa se auda bine? Dati-mi si mie un exemplu mia usor ( nu sa ma duc la cineva sa mi-o faca) si daca se poate un link pentru niste lectii de chitara electrica ( daca se poate de rock/metal) MULUMECS MULT DE TOT ( ROG SERIOZITATE) Dau funta.

3 răspunsuri:
| MeMyself a răspuns:

Poate a fi mai bine sa iei niste lectiihappy...cat despre corzi poate ar trebui acordate:d! Good luck!happy

| gabrielos92 explică:

M-ai ajutat foarte mult :-J

| gabrielos92 explică:

Nu intelegeti de can le-am scchibmat nu sunt schimbate recent. de veo luna si ceva...